Bleu de Chanel eau de parfum

CHANEL Bleu de Chanel EDP

Мирис кој е посветен на слободата – бескрајна, длабока и безгранична. Дрвенесто-ароматична композиција која го следи патот на оригиналното издание, но со збогатени состојки на килибар и дрвени ноти.

Ново на Fragrance

ELIE SAAB

Girl of Now

ELIE SAAB Girl of Now го доловува духот на "Now" генерацијата“. Спонтано, разиграно и безгрижно. Карактеристичен гурмански парфем...

RASASI

Hawas for Him

Hawas for Him комбинира цимет, бергамот, цвет од портокал, сив килибар и сандалово дрво за да создаде воден мирис дизајниран да...

MONTALE

Arabians Tonka

Arabians Tonka е наменет за љубителите на ретки парфеми, мирис кој оддава почит кон арапскиот коњ. Прекрасна мешавина на зачини...

Top 15

ЖЕНСКИ
ПАРФЕМИ

Погледнете ја целата листа на популарни женски парфеми.

 

YVES SAINT LAURENT
La Nuit de L’Homme

Yves Saint Laurent го претставува La Nuit de l`Homme е парфем на контраст и тензија. Боцата е темна и моќна, како да ги најавува силните состојки кои ги носи парфемот во себе.

Top 15

МАШКИ
ПАРФЕМИ

Погледнете ја целата листа на популарни машки парфеми. 

 

XERJOFF
Erba Pura

Erba Pura е примамлив еликсир кој плени и шармира.

Свеж, овошен и целосно современ по дух, ги спојува горните ноти на сицилијански портокал и лимон со медитеранска корпа со овошје во срцето.

Белиот мошус, килибарот и зрната ванила од Мадагаскар седат во основата и полека се откриваат како што минува времето. Богата и мистериозна, Erba Pura од Xerjoff ја слави тактилната убавина на кадифето.

Мек и интензивен, секој мирис предизвикува чист луксуз.

Guaranteed

100% ОРИГИНАЛНИ ПАРФЕМИ

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Еден од најдобрите начините да препознаете фалсификувани парфеми е нереално ниската цена. Такви производи најчесто можете да сретнете на facebook, на пример сите парфеми имаат иста цена. Секој е парфем има различна набавна цена, па е нелогично да сите парфеми се продаваат по иста цена.

1

ОРИГИНАЛНИ ПРОИЗВОДИ

Реални фотографии од нашите производи.

2

СИГУРНИ ПРАТКИ

Погледнете како ќе биде спакувана вашата пратка.

3

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

Само мал дел од нашите задоволни купувачи.

Fragrance

БЛОГ

Добредојдовте на нашиот блог. Разговараме за различни мирисни теми. Сместете се комотно, прочитајте, коментирајте и оставете предлози за нови теми.

ПОНУДИ И ТРЕНДОВИ

Newsletter Пријава

Внесете ја вашата email адреса и дозволете да ве известуваме за новитети и попусти...

 

БИДЕТЕ ВО ТЕК

Следете не

Станете дел од нашите пријатели на социјалните мрежи и дознајте први за попустите и новитетите кои ги објавуваме...

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

За нарачки над 2000 денари, испораката ја плаќаме ние.

СИГУРНО ПЛАЌАЊЕ

Изберете сигурно плаќање со картичка, во готово при достава или на рати.

ОРИГИНАЛНИ ПРОИЗВОДИ

Продаваме исклучиво оригинални производи. ГАРАНТИРАНО!

ПОДАРОК

Можеме да го испорачаме вашиот парфем спакуван како подарок.

БРЗА ИСПОРАКА

Вашата пратка ќе биде процесирана најдоцна следниот работен ден.
Оваа страна користи cookies за да овозможи комплетна фунционалност. За повеќе информации кој тип на податоци се опфатени во cookies, посетете ја страната за Политика на приватност.
Внесете дел од називот на производот што го барате.

Женски парфеми

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Машки парфеми

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor