Ново на Fragrance

ACQUA DI PARMA

Colonia Club

Дрвенесто-ароматичен мирис во класичен стил и современ дух, со карактеристични и софистицирани ноти се имиџот на оваа колонска вода.

GIVENCHY

Gentlemen Only Absolute

Инспириран од високата мода на куќата Givenchy. Најавен е како мирис на современи, префинети и елегантни мажи. Сензуалниот ориентален...

BVLGARI

Splendida Tubereuse Mystique

Блескав, мистичен, страствен и дарежлив, како и жената која го носи, мирисот Splendida Tubereuse Mystique е букет од свежи есенции и цветни ноти...

YVES SAINT LAURENT Libre EDP

 6.970,00

Libre од Yves Saint Laurent е килибарен fougere мирис за жени, претставен во 2019 година, креиран од Anne Flipo и Carlos Benaim. Горните ноти се лаванда, мандарина, црна рибизла и петигреново масло; средните ноти се лаванда, цвет од портокал и јасмин; основните ноти се ванила од Мадагаскар, мошус, кедар и амбра. Libre е парфем наменет за силни, храбри и слободни жени кои експериментираат со својата слобода.

Погледни

Шармантниот Libre
од Yves Saint Laurent

Libre од Yves Saint Laurent е килибарен fougere мирис за жени, претставен во 2019 година, креиран од Anne Flipo и Carlos Benaim. Горните ноти се лаванда, мандарина, црна рибизла и петигреново масло; средните ноти се лаванда, цвет од портокал и јасмин; основните ноти се ванила од Мадагаскар, мошус, кедар и амбра.

Libre е парфем наменет за силни, храбри и слободни жени кои експериментираат со својата слобода.

Инспириран од ноќното небо и логорскиот оган.

Dior Sauvage Parfum

Dior го претставува новиот машки мирис Sauvage, чие име влече потекло од мирисот Eau Sauvage од 1966 година, иако не припаѓа на истата таа колекција. Dior Sauvage е инспирација од дивината, отворените простори, синото небо што ги покрива карпестите пределски пејсажи и топлината под пустинското сонце. Парфимерот на Dior, Francois Demachy го потпишува и ова издание. Мирисот е најавен како радикално свеж…

Guaranteed

100% ОРИГИНАЛНИ ПАРФЕМИ

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Ве уверуваме дека ние продаваме исклучиво оригинални производи. Еден од најдобрите начините да препознаете фалсификувани парфеми е нереално ниската цена. Такви производи најчесто можете да сретнете на facebook, на пример сите парфеми имаат иста цена. Секој е парфем има различна набавна цена, па е нелогично да сите парфеми се продаваат по иста цена.

1.

ОРИГИНАЛНИ ПРОИЗВОДИ

Реални фотографии од нашите производи.

2.

СИГУРНИ ПРАТКИ

Погледнете како ќе биде спакувана вашата пратка.

3.

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

Само мал дел од нашите задоволни купувачи.

Fragrance

БЛОГ

Добредојдовте на нашиот блог. Разговараме за различни мирисни теми. Сместете се комотно, прочитајте, коментирајте и оставете предлози за нови теми.

ПОНУДИ И ТРЕНДОВИ

Newsletter Пријава

Внесете ја вашата email адреса и дозволете да ве известуваме за новитети и попусти...

 

БИДЕТЕ ВО ТЕК

Следете не

Станете дел од нашите пријатели на социјалните мрежи и дознајте први за попустите и новитетите кои ги објавуваме...

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

За нарачки над 1500 денари, испораката ја плаќаме ние.

СИГУРНО ПЛАЌАЊЕ

Изберете сигурно плаќање со картичка или во готово при достава.

ОРИГИНАЛНИ ПРОИЗВОДИ

Продаваме исклучиво оригинални производи. ГАРАНТИРАНО!

ПОДАРОК

Можеме да го испорачаме вашиот парфем спакуван како подарок.

БРЗА ИСПОРАКА

Вашата пратка ќе биде процесирана најдоцна следниот работен ден.

ОРИГИНАЛНИ ПРОИЗВОДИ

Продаваме исклучиво оригинални производи. ГАРАНТИРАНО!

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

За нарачки над 1500 денари, испораката ја плаќаме ние.

СИГУРНО ПЛАЌАЊЕ

Изберете сигурно плаќање со картичка или во готово при достава.

ПОДАРОК

Можеме да го испорачаме вашиот парфем спакуван како подарок.

БРЗА ИСПОРАКА

Вашата пратка ќе биде процесирана најдоцна следниот работен ден.

Корпа
Оваа страна користи cookies за да овозможи комплетна фунционалност. За повеќе информации кој тип на податоци се опфатени во cookies, посетете ја страната за Политика на приватност.
Внесете дел од називот на производот што го барате.

Женски парфеми

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Машки парфеми

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor